Szabó Benedek és a Galaxisok
Csaknekedkislány
Fran Palermo
A-WA (ISR)
The Picturebooks (DE)
Middlemist Red
Slaves (UK)
Bohemian Betyars
Žagar
Elektro Guzzi (AT)
Doyeq – Live (RU)
Changing Grey – Live
Bernáthy Zsiga – Live
Uffalo Steez

 

SZERDA

18:00 20:00 22:00 00:00 02:00 04:00
Tilos
In:Form
18:00 ~ 20:00
house
Slicz
20:00 ~ 22:00
tech
Turiszt b2b Nixon
22:00 ~ 00:00
elektro
Gumilap, Haboodubz
00:00 ~ 02:00
Dub
Garpo
02:00 ~ 04:00
dub tech
Inzert
04:00 ~ 06:00
breaks
Déli Színpad
Dubszerda: Erro, Contan, Carnero
20:00 ~ 00:00
deep | deep house | minimal | techno
Benzon & Swain (Technodub Seance)
00:00 ~ 02:00
dubtechno | techno
Odum – Live (Technodub Seance)
02:00 ~ 03:00
dubtechno | techno
DAIDAI: Peter Hyde, Komfort
03:00 ~ 06:00
deep tech | deep tech house | minimal | techno
Auróra
I am Souyuz
19:00 ~ 20:00
singer-songwriter
Újzenekar
20:00 ~ 21:30
indiánblues
Puszi együttes
21:30 ~ 23:00
puszi
Auróra AllStars Crew
23:00 ~ 04:00
trashdisco
S*10
Ghostwarrior
19:00 ~ 21:00
SONYA
21:00 ~ 22:00
Shell Beach
22:00 ~ 23:00
S*10 Soundsystem (Johnny Drama, Mr.Mstrs, fAZ, Vanis)
23:00 ~ 04:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Északi Színpad

Tószínpad

Tilos

18:00 | In:Form ~ house
20:00 | Slicz ~ tech
22:00 | Turiszt b2b Nixon ~ elektro
00:00 | Gumilap, Haboodubz ~ Dub
02:00 | Garpo ~ dub tech
04:00 | Inzert ~ breaks

Déli Színpad

20:00 | Dubszerda: Erro, Contan, Carnero ~ deep | deep house | minimal | techno
00:00 | Benzon & Swain (Technodub Seance) ~ dubtechno | techno
02:00 | Odum – Live (Technodub Seance) ~ dubtechno | techno
03:00 | DAIDAI: Peter Hyde, Komfort ~ deep tech | deep tech house | minimal | techno

Auróra

19:00 | I am Souyuz ~ singer-songwriter
20:00 | Újzenekar ~ indiánblues
21:30 | Puszi együttes ~ puszi
23:00 | Auróra AllStars Crew ~ trashdisco

S*10

19:00 | Ghostwarrior ~
21:00 | SONYA ~
22:00 | Shell Beach ~
23:00 | S*10 Soundsystem (Johnny Drama, Mr.Mstrs, fAZ, Vanis) ~

CSÜTÖRTÖK

18:00 20:00 22:00 00:00 02:00 04:00
Északi Színpad
Tape Delay
20:30 ~ 21:15
chillwave-studio
Fran Palermo
21:45 ~ 22:45
jungle rock
A-WA (ISR)
23:15 ~ 00:15
jemenite hip-hop
Anima Sound System
00:45 ~ 02:00
anima
Brutkó Diszkó
02:00 ~ 06:00
queer party
Tószínpad
Dörti Dancing DJ set
Dörti Techno
18:00 ~ 19:00
Vera Jonas Experiment
19:30 ~ 20:30
jazz | Pop
Szabó Benedek és a Galaxisok
21:00 ~ 22:00
alternative
Tilos
Kisszántó
18:00 ~ 20:00
ekletika
Nixon
20:00 ~ 22:00
ghetto funk
Sam Starion
22:00 ~ 23:00
dnb
Vida L
23:00 ~ 00:00
breaks
Infragandhi
00:00 ~ 02:00
valami
The Bakerman
02:00 ~ 03:00
dnb
Clairvo
03:00 ~ 04:00
cumbia
Auróra
Mayberian Sanskülotts
18:00 ~ 19:30
panelpop | shoegaze
Black Bartók
19:30 ~ 20:30
protoblues
Gustave Tiger
20:30 ~ 22:00
punk
Déli Színpad
Dr.Victor – Live
17:00 ~ 18:00
ambient | electronica | experimental
Nupar (Deepin Session / Lost Minute)
18:00 ~ 20:00
deep | dubtechno | electronica
Li & Baco
20:00 ~ 22:00
deep tech | electronica | minimal techno
Naga & Peter Bernath (Lost Minute)
22:00 ~ 00:00
deep | electronica | house | techno
Doyeq – Live (RU)
00:00 ~ 02:00
deep techno | dubtechno | techno
Zvezda Beta
02:00 ~ 05:00
deep techno | Tech House | techno
Martin ‘M & Flixon (Room 15)
05:00 ~ 06:00
deep tech house | house | minimal house
S*10
MYGL
20:00 ~ 21:00
Christopher Waver
21:00 ~ 22:00
synth-funk
Sazabio
22:00 ~ 23:00
A I W A
23:00 ~ 00:00
A I W A a már-már világhírű magyar Farbwechsel kiadó művésze | alakítója a hazai jövőbeat-mozgalomnak | ami saját definíciója szerint „kívül-belül torz | amit a nyolcvanas-kilencvenes évek horrorfilmjeinek zenéje | azaz Nádházi Lajos egyik alteregója. Kezdettől aktív részese | bennfentes rálátása van a színtérre. Két éve jelentette meg bemutatkozó EP-jét | kiközösített alterego | Lil Sag | meg korai internetszemét táplál”.
Lucrecia Protellor
00:00 ~ 01:00
a különleges Lucrecia állandó S*10 favorit! | kísérleti videóanyagai | Lucrecia Protellorra sound designban megmutatkozó tehetsége | operatőri munkája és videoklipjei miatt is egyre érdemesebb odafigyelni. Figyelem
Uffalo Steez
01:00 ~ 02:00
juke
Elevated Crew
02:00 ~ 06:00
hiphop | trap
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Északi Színpad

20:30 | Tape Delay ~ chillwave-studio
21:45 | Fran Palermo ~ jungle rock
23:15 | A-WA (ISR) ~ jemenite hip-hop
00:45 | Anima Sound System ~ anima
02:00 | Brutkó Diszkó ~ queer party

Tószínpad

18:00 | Dörti Dancing DJ set – Dörti Techno ~
19:30 | Vera Jonas Experiment ~ jazz | Pop
21:00 | Szabó Benedek és a Galaxisok ~ alternative

Tilos

18:00 | Kisszántó ~ ekletika
20:00 | Nixon ~ ghetto funk
22:00 | Sam Starion ~ dnb
23:00 | Vida L ~ breaks
00:00 | Infragandhi ~ valami
02:00 | The Bakerman ~ dnb
03:00 | Clairvo ~ cumbia

Auróra

18:00 | Mayberian Sanskülotts ~ panelpop | shoegaze
19:30 | Black Bartók ~ protoblues
20:30 | Gustave Tiger ~ punk

Déli Színpad

17:00 | Dr.Victor – Live ~ ambient | electronica | experimental
18:00 | Nupar (Deepin Session / Lost Minute) ~ deep | dubtechno | electronica
20:00 | Li & Baco ~ deep tech | electronica | minimal techno
22:00 | Naga & Peter Bernath (Lost Minute) ~ deep | electronica | house | techno
00:00 | Doyeq – Live (RU) ~ deep techno | dubtechno | techno
02:00 | Zvezda Beta ~ deep techno | Tech House | techno
05:00 | Martin ‘M & Flixon (Room 15) ~ deep tech house | house | minimal house

S*10

20:00 | MYGL ~
21:00 | Christopher Waver ~ synth-funk
22:00 | Sazabio ~
23:00 | A I W A ~ A I W A a már-már világhírű magyar Farbwechsel kiadó művésze | alakítója a hazai jövőbeat-mozgalomnak | ami saját definíciója szerint „kívül-belül torz | amit a nyolcvanas-kilencvenes évek horrorfilmjeinek zenéje | azaz Nádházi Lajos egyik alteregója. Kezdettől aktív részese | bennfentes rálátása van a színtérre. Két éve jelentette meg bemutatkozó EP-jét | kiközösített alterego | Lil Sag | meg korai internetszemét táplál”.
00:00 | Lucrecia Protellor ~ a különleges Lucrecia állandó S*10 favorit! | kísérleti videóanyagai | Lucrecia Protellorra sound designban megmutatkozó tehetsége | operatőri munkája és videoklipjei miatt is egyre érdemesebb odafigyelni. Figyelem
01:00 | Uffalo Steez ~ juke
02:00 | Elevated Crew ~ hiphop | trap

PÉNTEK

18:00 20:00 22:00 00:00 02:00 04:00
Északi Színpad
Papaver Cousins
19:15 ~ 20:00
blues | country
The Picturebooks (DE)
20:30 ~ 21:15
shaman rock
Middlemist Red
21:45 ~ 22:45
psych-rock
Slaves (UK)
23:15 ~ 00:15
punk | rock
!szkafander
01:00 ~ 06:00
ÚJ IDŐPONT
queer party
Tószínpad
Enest (ISR)
Enest
17:00 ~ 17:50
ELMARAD
DIV I DED (CZ) by #newkidsfromthebloc
18:00 ~ 19:00
dreampop
Argo Vals (EE) by Intsikurmu Festival & #newkidsfromthebloc
19:30 ~ 20:30
experimental guitar
Freakin’ Disco
21:00 ~ 22:00
psychojazz
Tilos
Slanki
18:00 ~ 19:00
hiphop
Johnny Drama
19:00 ~ 20:00
bass
ASAN​ Showcase // Zomblaze – Zosha – Lusta Bítek – planetmalcolm – Leap – Nnothing
20:00 ~ 01:00
bass
Gumilap
01:00 ~ 02:00
bass
Confused
02:00 ~ 03:00
bass | dubstep
Display
03:00 ~ 04:00
random
Haboodubz – Live
04:00 ~ 06:00
steppadub
Auróra
Kanizsa Csillagai
17:00 ~ 18:00
gipsy
The Best Bad Trip
18:00 ~ 19:30
freejazz
Siketfajd
19:30 ~ 20:30
punk
Verőköltő
20:30 ~ 21:30
artrock | eclectic
(halál;orgazmus)
21:30 ~ 23:00
avantgard diszkópank
Déli Színpad
Toma & Blez (Electrocat – Tilos Rádió)
17:00 ~ 19:00
ÚJ IDŐPONT
ambient | dubtechno | electronica
LavaLava: Tolo / Mate Tollner, Fanki Ridm, Falcao
19:00 ~ 23:00
ÚJ IDŐPONT
deep house | electronica | house | slow house
Eril Fjord
Eril Fjord
23:00 ~ 00:00
ÚJ FELLÉPŐ
Changing Grey – Live
00:00 ~ 01:30
balearic | cosmic | deep | house | techno
Imre Kiss (Lobster Theremin / Farbwechsel)
01:30 ~ 03:00
electro | house | techno
Route 8 – Live (Lobster Theremin / Farbwechsel)
03:00 ~ 04:00
deep | disco | house | techno
Manek & Hi (LÄRM / Undo+)
04:00 ~ 07:00
deep house | electronica | techno
S*10
Gnú
20:00 ~ 21:10
jazz | power
Panel Surfers
22:30 ~ 23:30
Surf
Buster Keaton (UK) + Czitrom Ádám & Porteleki Áron
23:30 ~ 00:30
experimental | jazz
makrohang
01:00 ~ 02:00
jazz | psych | rock
Mesterházy & Galactic Jackson
02:00 ~ 06:00
acid-alibi
21:00 ~ 22:30
jazz | psych
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Északi Színpad

19:15 | Papaver Cousins ~ blues | country
20:30 | The Picturebooks (DE) ~ shaman rock
21:45 | Middlemist Red ~ psych-rock
23:15 | Slaves (UK) ~ punk | rock
ÚJ IDŐPONT

01:00 | !szkafander ~ queer party

Tószínpad

ELMARAD

17:00 | Enest (ISR) – Enest ~

18:00 | DIV I DED (CZ) by #newkidsfromthebloc ~ dreampop
19:30 | Argo Vals (EE) by Intsikurmu Festival & #newkidsfromthebloc ~ experimental guitar
21:00 | Freakin’ Disco ~ psychojazz

Tilos

18:00 | Slanki ~ hiphop
19:00 | Johnny Drama ~ bass
20:00 | ASAN​ Showcase // Zomblaze – Zosha – Lusta Bítek – planetmalcolm – Leap – Nnothing ~ bass
01:00 | Gumilap ~ bass
02:00 | Confused ~ bass | dubstep
03:00 | Display ~ random
04:00 | Haboodubz – Live ~ steppadub

Auróra

17:00 | Kanizsa Csillagai ~ gipsy
18:00 | The Best Bad Trip ~ freejazz
19:30 | Siketfajd ~ punk
20:30 | Verőköltő ~ artrock | eclectic
21:30 | (halál;orgazmus) ~ avantgard diszkópank

Déli Színpad

ÚJ IDŐPONT

17:00 | Toma & Blez (Electrocat – Tilos Rádió) ~ ambient | dubtechno | electronica

ÚJ IDŐPONT

19:00 | LavaLava: Tolo / Mate Tollner, Fanki Ridm, Falcao ~ deep house | electronica | house | slow house

ÚJ FELLÉPŐ

23:00 | Eril Fjord – Eril Fjord ~

00:00 | Changing Grey – Live ~ balearic | cosmic | deep | house | techno
01:30 | Imre Kiss (Lobster Theremin / Farbwechsel) ~ electro | house | techno
03:00 | Route 8 – Live (Lobster Theremin / Farbwechsel) ~ deep | disco | house | techno
04:00 | Manek & Hi (LÄRM / Undo+) ~ deep house | electronica | techno

S*10

20:00 | Gnú ~ jazz | power
21:00 | ~ jazz | psych
22:30 | Panel Surfers ~ Surf
23:30 | Buster Keaton (UK) + Czitrom Ádám & Porteleki Áron ~ experimental | jazz
01:00 | makrohang ~ jazz | psych | rock
02:00 | Mesterházy & Galactic Jackson ~ acid-alibi

SZOMBAT

18:00 20:00 22:00 00:00 02:00 04:00 06:00
Északi Színpad
Deep Glaze
20:30 ~ 21:15
rock
Bohemian Betyars
21:45 ~ 22:45
bohemian
Žagar
23:15 ~ 00:15
alternative
Elektro Guzzi (AT)
00:45 ~ 02:00
live-techno
WOW – Women on Women
02:00 ~ 06:00
queer party
Tószínpad
The Keeymen
18:00 ~ 19:00
Super Band | Surf
Ricsárdgír
19:30 ~ 20:30
art-fart rock | hobbipop
Csaknekedkislány
21:00 ~ 22:00
4 személyes tánczene
Tilos
Turiszt
18:00 ~ 20:00
eklektika
Ordiman
20:00 ~ 22:00
swing
Suefo
22:00 ~ 00:00
balkán
Jutasi
00:00 ~ 02:00
disco | funky
Palotai
02:00 ~ 06:00
palotai
Auróra
Rock Band For Old Men
17:00 ~ 18:00
giccs
The nobody elses
18:00 ~ 19:30
rock and roll
veszélyes faszfej
19:30 ~ 20:30
nagyon veszélyes
skeemers
20:30 ~ 22:00
Surf
Déli Színpad
Puti Putte
17:00 ~ 18:30
ambient | electronica
Asparagus
18:30 ~ 20:00
ambient | atmoshperic dubstep | electronica
Klayman
20:00 ~ 22:00
deep house | electronica | house
Po:ti & Nermo (Monday Off)
22:00 ~ 00:00
deep house | deep tech | dubtechno | techno
Grema – Live
00:00 ~ 01:00
Acid | house | techno
Crimson & Chrom
01:00 ~ 03:00
disco | house | space | techno
Isu (Technokunst / Lick The Click!)
03:00 ~ 04:30
deep tech | house | techno
Dork (Technokunst)
04:30 ~ 06:00
deep techno | techno
Bernáthy Zsiga – Live
06:00 ~ 08:00
Acid | electo | electronica | techno
S*10
Tzapa
19:00 ~ 21:00
hiphop | lofi
Bankos és barátai
21:00 ~ 22:00
rap
Bobakrome
22:00 ~ 23:00
barlangimenyet
Zöldrobotmajom
23:00 ~ 00:00
abstract | hiphop
Slow Village
00:00 ~ 01:00
hip-hop
jazzbois
01:00 ~ 02:00
funk | technoid
RedRed
02:00 ~ 03:00
afrobeats
Babylon Crew
03:00 ~ 07:00
soundsystem
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Északi Színpad

20:30 | Deep Glaze ~ rock
21:45 | Bohemian Betyars ~ bohemian
23:15 | Žagar ~ alternative
00:45 | Elektro Guzzi (AT) ~ live-techno
02:00 | WOW – Women on Women ~ queer party

Tószínpad

18:00 | The Keeymen ~ Super Band | Surf
19:30 | Ricsárdgír ~ art-fart rock | hobbipop
21:00 | Csaknekedkislány ~ 4 személyes tánczene

Tilos

18:00 | Turiszt ~ eklektika
20:00 | Ordiman ~ swing
22:00 | Suefo ~ balkán
00:00 | Jutasi ~ disco | funky
02:00 | Palotai ~ palotai

Auróra

17:00 | Rock Band For Old Men ~ giccs
18:00 | The nobody elses ~ rock and roll
19:30 | veszélyes faszfej ~ nagyon veszélyes
20:30 | skeemers ~ Surf

Déli Színpad

17:00 | Puti Putte ~ ambient | electronica
18:30 | Asparagus ~ ambient | atmoshperic dubstep | electronica
20:00 | Klayman ~ deep house | electronica | house
22:00 | Po:ti & Nermo (Monday Off) ~ deep house | deep tech | dubtechno | techno
00:00 | Grema – Live ~ Acid | house | techno
01:00 | Crimson & Chrom ~ disco | house | space | techno
03:00 | Isu (Technokunst / Lick The Click!) ~ deep tech | house | techno
04:30 | Dork (Technokunst) ~ deep techno | techno
06:00 | Bernáthy Zsiga – Live ~ Acid | electo | electronica | techno

S*10

19:00 | Tzapa ~ hiphop | lofi
21:00 | Bankos és barátai ~ rap
22:00 | Bobakrome ~ barlangimenyet
23:00 | Zöldrobotmajom ~ abstract | hiphop
00:00 | Slow Village ~ hip-hop
01:00 | jazzbois ~ funk | technoid
02:00 | RedRed ~ afrobeats
03:00 | Babylon Crew ~ soundsystem